Adam Koper

Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także studia podyplomowych na tej samej uczelni z zakresu prawa zamówień publicznych. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Pracę rozpoczął w 2013 roku w renomowanych krakowskich kancelariach prawnych

Adam Ciastoń

Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zbiera od 2013 roku w renomowanych krakowskich kancelariach prawnych.

W telegraficznym skrócie

Sitelaw został założony z myślą o naszych klientach, wśród których znajdują się głównie przedstawiciele branży kreatywnej. Ich sposób działania stawia nas w obliczu wyzwania, którym jest sprostanie wyznaczonym zadaniom w sposób równie nieszablonowy. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas działań na rzecz podmiotów z szeroko pojmowanej branży e-commerce, ze zrozumieniem biznesu prowadzonego przez naszych klientów, pozwoliło nam na zdobycie cennej wiedzy, którą chętnie wykorzystujemy, pomagając i towarzysząc naszym klientom w  rozwoju ich biznesu. Czerpiemy radość z wykonywanej pracy, jednocześnie wkładając część siebie w zmagania naszych odbiorców z codziennymi wyzwaniami w zakresie prowadzonej działalności, a kompleksowy zakres usług, profesjonalizm  i ugruntowane doświadczenie zapewniają wysokie standardy współpracy. Cechuje nas nie tylko indywidualne podejście do zagadnień prawnych, z którymi mamy styczność, ale również jakość wykonywanych świadczeń, nasze pełne zaangażowanie, a także ich realizowanie w ustalonych z Klientem terminach. Wybierając nas, otrzymasz kompleksowe wsparcie prawne specjalistów w swojej dziedzinie.

Naszym motto, które przyświeca nam na co dzień, jest to aby Klient, który z nami współpracuje widział w nas swojego partnera biznesowego, miał do nas pełne zaufanie, a także był pewny co do jakości i terminowości świadczonych na jego rzecz usług.

Charakterystyka poszczególnych typów spółek