Adam Koper

Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył także studia podyplomowe w zakresie prawa zamówień publicznych. Od 2019 r. wpisany na listę członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, aplikant radcowski. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje uczestnictwo w obsłudze podmiotów gospodarczych, w tym notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, obsługę organizacji pozarządowych, a także podmiotów publicznych. Prawnik przy projekcie związanym z upowszechnieniem i ochroną praw konsumenckich (dlakonsumenta.pl). Od 2013 r. zdobywa doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w szczególności zajmując się zagadnieniami związanymi ze spółkami technologicznymi, agencjami reklamowymi, działalnościami software house, czy podmiotami działającymi w branży e-commerce. Dysponuje rozległym doświadczeniem z zakresu prawa konsumenckiego, własności intelektualnej czy ochrony danych osobowych, z których to przeprowadził liczne szkolenia.

Adam Ciastoń

Prawnik

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu śląskiego, od 2019 r. znajduje się wśród członków Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, aplikant radcowski. Doświadczenie zawodowe czynnie zdobywał już od 2013 r. w renomowanych krakowskich kancelariach radcowskich i adwokackich, specjalizując się w dziedzinie doradztwa na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W obszarze jego ekspertyzy znajdują się zagadnienia związane z obsługą prawną podmiotów z branży kreatywnej, e-commerce, a także prowadzących sprzedaż towarów i usług tradycyjnymi kanałami w kraju i za granicą. Niejednokrotnie wykorzystywał swoją wiedzę przy organizacji akcji marketingowych i działań promocyjnych, a także w związku z procesami związanymi z tworzeniem lub reorganizacją sklepów i serwisów internetowych. W kręgu jego zainteresowań zawodowych pozostaje głównie prawo gospodarcze, prawo handlowe, prawo umów oraz zagadnienia związane z tworzeniem, reorganizacją, łączeniem lub podziałami podmiotów prawa handlowego. Ponadto, dysponuje wiedzą z zakresu prawa własności intelektualnej, a także przetwarzania i ochrony danych osobowych. Oprócz doświadczeń i wiedzy zdobytych w ramach świadczenia usług prawnych, może pochwalić się wachlarzem umiejętności w obrębie licznych negocjacji, dzięki swojej praktyce w jednej z największych instytucji finansowych w Europie Środkowo-Wschodniej, co sprawia, że jest dla swoich klientów nieocenionym wsparciem przy negocjacjach wszelkich kontraktów.

Dlaczego Sitelaw

Sitelaw został założony z myślą o naszych klientach, wśród których znajdują się głównie przedstawiciele branży kreatywnej. Ich sposób działania stawia nas w obliczu wyzwania, którym jest sprostanie wyznaczonym zadaniom w sposób równie nieszablonowy. Połączenie naszego wieloletniego doświadczenia zdobytego podczas działań na rzecz podmiotów z szeroko pojmowanej branży e-commerce, ze zrozumieniem biznesu prowadzonego przez naszych klientów, pozwoliło nam na zdobycie cennej wiedzy, którą chętnie wykorzystujemy, pomagając i towarzysząc naszym klientom w  rozwoju ich biznesu. Czerpiemy radość z wykonywanej pracy, jednocześnie wkładając część siebie w zmagania naszych odbiorców z codziennymi wyzwaniami w zakresie prowadzonej działalności, a kompleksowy zakres usług, profesjonalizm  i ugruntowane doświadczenie zapewniają wysokie standardy współpracy. Cechuje nas nie tylko indywidualne podejście do zagadnień prawnych, z którymi mamy styczność, ale również jakość wykonywanych świadczeń, nasze pełne zaangażowanie, a także ich realizowanie w ustalonych z Klientem terminach. Wybierając nas, otrzymasz kompleksowe wsparcie prawne specjalistów w swojej dziedzinie.

Naszym motto, które przyświeca nam na co dzień, jest to aby Klient, który z nami współpracuje widział w nas swojego partnera biznesowego, miał do nas pełne zaufanie, a także był pewny co do jakości i terminowości świadczonych na jego rzecz usług.